Zombie Squad Oyun İncelemesi ve Özellikleri

Play 365 yapımcılığında oyun severlerin karşısında çıkan ve Yarış kategorisinde yer alan Zombie Squad oyununun tüm merak ettiğiniz detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Şehrin zombiler tarafından işgal edilmesini istemiyorsanız, yapmanız gereken oyunda sizlere verilen silahları en etkili şekilde kullanarak bunları oyun içerisinde öldürmek olacaktır. Oyun içerisinde yer alan araçlardan sizlere sunulanları seçerek bunları sağlam zırhlarla ve ağır silahlarla donatmanız gerekecektir. Aksi durumda oyun içerisinde zombilerin sizleri oyunda mağlup etmesine fırsat sunmuş olacaksınız.

Oyunda yer alan zombilerin öldürülmesinden sonra sizlere verilen altınları toplamanız gerekmektedir. Özellikle bu altınları topladıktan sonra araçlarınıza yeni kalkanlar ve yeni ağır silahlar alma şansını bulacaksınız.  Bölümlerde ilerlemeniz ile beraber oyunda yer alan zombilerin korkulu rüyası olmak için daha çok altın toplamanız ve daha çok zombi öldürmeniz gerekmektedir.

Zombie Squad Oyun Gereksinimleri

12 Temmuz 2017 tarihinde yapılan son güncellemeden sonra oyun içeriğine 1 yeni zombi aracı geldi. Yeni bir aracın dışında farklı özelliklere sahip olan ağır silahlarda gelen bu oyunda oldukça zevkli dakikalar geçirme şansını yakalamış olacaksınız. 50 Milyondan fazla kişi tarafından yüklenen bu oyunu cep telefonunuza indirmek için telefonlarınızda bulunması gereken sistem gereksinimlerinin Android 3.0 üzerinde olması gerekmektedir. Uygulama içerisinde yer alan satın alma opsiyonlarında ise 2.89 TL ile 119.99 TL arasında değişen öğeler bulunmaktadır. Bu öğeleri satın almak istemiyorsanız yapmanız gereken ayarlar bölümünden bu uygulama satın almasını kapatmanız yeterli olacaktır.

İçerik olarak Orta düzey şiddet, Korku bölümlerinde yer alan bu oyunu +13 yaş sınırı olarak oynamanız önerilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here