Yahoo Answers Artık İos İçin Uyumlu Hale Geldi

Dünyanın en ünlü teknoloji devlerinden olan Yahoo’nun kullanıcılarının çok iyi bildiği soru cevap uygulaması Yahoo Answers, sonunda Apple iOS işletim sistemleri için de uyumlu hale getirildi. App Sore hizmeti içerisinde tamamen bağımsız bir uygulama olarak kullanıcıların deneyimlemesi adına sunulan Yahoo Answers ile kullanıcılar akıllarına takılan pek çok sorunun cevabını kolaylıkla bulabiliyorlar. Yahoo’nun bugüne kadar en çok sevilen servisleri arasında ayrı bir yeri bulunan uygulama Apple iOS üzerinden kullanılabilir olarak milyonlarca kullanıcının ilgisini daha şimdiden çekmeyi başardı bile.

Yahoo Answers’e İlgi Büyük

Pek çok Yahoo kullanıcısının ilgi gösterdiği Yahoo Answers iOS uygulaması ile dileyen herkes mobil cihazları üzerinden her türlü soruya cevap bulabiliyor. Yahoo’nun Yahoo Answers uygulamasını bağımsız olarak yayınlanmasının sebebinin ise içerisine daha kolay reklam eklemek olduğu belirtiliyor. Ayrıca Yahoo’dan bağımsız şekilde yayınlanan uygulama bu sayede çok daha büyük kitlelere erişim fırsatı yakalıyor.

Apple Kullanıcıları Durumdan Memnun

Birçok Apple kullanıcısı daha şimdiden uygulamayı telefonlarına indirerek kullanmaya başladı. Akıllı telefonlarda faydalı uygulamalar arasına yayınlandığı ilk anda girmeyi başaran Yahoo Answers, sadece telefonlar için değil tabletler için de kullanılabiliyor. Uygulamanın en güzel yanı; internet tarayıcısını açıp soru yazmaya zahmet etmeden sadece bir iki tıklama ile kullanıcıların akıllarındaki her türlü soruya cevap bulabilmelerinin mümkün olması. Bu da uygulamayı önümüzdeki günlerde oldukça popüler hale getirecek gibi gözüküyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here