Telefonlar İçin Galatasaray Duvar Kağıtları

İnternet ve sosyal medya üzerinde çok sayıda duvar kağıtları bulunmaktadır. Özellikle renklerine aşık oldukları takımın taraftarları çeşitli duvar kağıtları tasarlamakta ve diğer renktaşları ile paylaşmaktadır. Fenerbahçe, Beşiktaş takımının taraftarları olduğu gibi Galatasaray taraftarı da duvar kağıtlarına ciddi manada ilgi göstermektedir. Gönül verdikleri takımın armasını ve renklerini telefonlarında taşımak isteyen taraftarlar, duvar kağıtlarını indirmektedir.

Google üzerinde çok sayıda Galatasaray duvar kağıtları bulunmaktadır. Taraftarların ise çeşitli Galatasaray fotoğraflarına ilgi gösterdiği belirlenmiştir. Özellikle UEFA Kupası, UEFA Süper Kupa, Hagi, Lincoln, Sneijder, Kadıköy’deki şampiyonluk, Felipe Melo, Johan Elmander, Fatih Terim ve TT Arena’da yapılan kareografi anlarının fotoğrafları duvar kağıdı olarak kullanılmaktadır.

Son iki sezon Galatasaray takımı ligde oldukça kötü günler geçirmektedir. Ancak Galatasaray taraftarı takımlarından bir an bile vazgeçme kararında değil. Sesleri kısılana kadar bağıran ve takımına destek veren taraftarlar bir yandan da GS Store’dan ürünler almaktadırlar. Ayrıca taraftarlar sevgilerini telefona koydukları duvar kağıdı ile de belli etmektedirler. Galatasaray’ın rakip takım taraftarlarına yönelik gönderme yapan 4 yıldızlı logoları ise çok fazla indirme sayısına ulaşmıştır.

Telefonun ekran boyutuna, kalitesine ve çözünürlüğüne göre duvar kağıtları indirilebilmektedir. Bu detaylara uyumsuz fotoğrafların indirilmesi durumunda fotoğrafın kayma, taşma, büyük gelme, dar kalma gibi sorunları da ortaya çıkacaktır. Sizler de telefonunuza en uygun Galatasaray duvar kağıdını indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here