Swarm Gizli Check-in Nedir? Nasıl Yapılır?

swarm-checkinYer bildirimi yapmayı mümkün kılan uygulamalardan Swarm, kısa sürede ulaştığı kullanıcı sayısı ile giderek popüler check-in uygulamaları arasında yer almaktadır. Kullanıcıların daha etkili bir şekilde kullanabilmeleri için sürekli gelişen ve güncellenen Swarm uygulaması, adresini açık etmekten hoşlananlar için ideal uygulamalar arasındadır. Swarm ile check-in yapmak isteyenler için yeni eklenen özeliklerden biri olan gizli check-in yapabilme özelliği, bu güncellemeden yeni haberdar olanlar için oldukça şaşırtıcı yeniliklerden biridir.

Gizli Check-in Nedir?

Gittiği mekanları arkadaşları ile paylaşmadan duramayanlar için oldukça kullanışlı bulunan Swarm uygulaması, check-in edilen adresin sadece akılda kalıcı olması için bu uygulamanın kullanılması gerektiğinde gizli check-in özelliğinden yararlanmak mümkündür. Uygulama üzerinden bulunulan mekan check-in edildikten sonra arkadaşlarla paylaşılmaması gizli check-in yapmayı sağlamaktadır.

Gizli Check-in Nasıl Yapılır?

Gizli check-in yapmak için check-in sayfasında bulunan kilit sembolünü işaretlemek, arkadaşlardan gizli yer bildiriminde bulunmayı sağlar. Ödül sistemi çerçevesinde çalışan uygulama içerisinde gizli check-in özelliğini kullanmak, açık check-in sonrasında kazanılan ödüllerden mahrum kalmaya neden olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here