Skype Grup Konuşmalarındaki Sesli Bildirimler Nasıl Kapatılır ?

skype-grup-konusmasiSkype, 2003 yılında ilk yayınını yapan internet üzerinden görüşme programıdır. 12 yılını geride bırakan Skype milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bireysel görüşmeler dışında grup konuşmalarıda sağlayan Skype, bu konuda lider yazılımlardan birisidir. Hemen hemen her ayrıntı da kullanıcı düşünülmeye çalışılıyor. Her güncelleme ile daha iyi olmayı planlıyor.
Skype kullanıcılarının sorun olarak gördüğü bazı şeyler aslında sorun değildir. Sadece birkaç ayar ile bazı şeyler can sıkmaktan çıkar. Örneğin; “Skype Grup Konuşmalarındaki Sesli Bildirimler Gelmesi” bunlardan sadece birisi.
Bu yazımızda “Skype Grup Konuşmalarındaki Sesli Bildirimler Nasıl Kapatılır ?” onu anlatacağız. Yazımızda gerekli adımları sizlere açıklayacağız.

  1. İlk olarak Skype’ı açın.
  2. Bildirimleri sessize almak istediğiniz grubun üzerinde sağ tıklayın.“Kişisel Bilgileri Göster” butonuna sağ tıklayınız.
  3. Ekrana grubun profili gelecektir. Grup bilgilerinde Yeni birşeyler olduğunda bana bildir yazısının yanında ki buton aktif ise kapatınız. İşleminiz bu kadardır.

İşleminizi kaydettikten sonra grup profilinden çıkınız. Böylece gruptan gelen bildirimleri kapatmış olacaksınız.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here