Samsung Galaxy A5 2017 Ön İnceleme

Yepyeni bir seri ile takipçilerinin karşısına çıkan Samsung, 2017 A serisi ile adından en çok söz ettirecek teknoloji markaları arasında yer almaktadır. Genel Samsung kalitesinde tasarlanmış olan Galaxy A5 modeli, yapılan incelemeler doğrultusunda S7 serisi ile birçok özelliğin benzer olduğu sonuc na ulaşılmıştır.

Samsung Galaxy A5 2017 Özellikleri

Her yeni serisinde ve modelinde marka takipçilerini büyük ölçü de şaşırtmayı başaran Samsung, A5 modelindeki parmak izi okuyucusu ve suya dayanıklı tasarımı ile dikkat çekmektedir. 5,2 inç ekran boyutunun yanı sıra 1920x 1080 çözünürlüklü Amoled ekran bulunmaktadır. Galaxy A 2017 serisinde a3 modelinden sonra çıkarılan A5 modeli yüksek çözünürlüğe sahip ön ce arka kameraları ile oldukça ilgi görmektedir.

Samsung Galaxy A5 2017 Donanım Özellikleri

Su geçirmezlik sertifikasına sahip ender cihazlardan biri olan Samsung Galaxy A5, şık tasarımı ile de göz dolduran bir dış görünüme sahiptir. 1.9 Ghz işlemciye sahip olan cihaz uzun ömürlü pil özelliği ile de kullanıcılarını memnun edecek niteliklere sahiptir. Kasasında yer alan cam ve metalin muhteşem uyumunu gözler önüne seren Samsung, ince tasarımlı A5 modeli için A serisinin amiral gemisi niteliğinde olduğunu söylemek mümkündür.

Mevcut saklama kapasitesi 16 GB olan Galaxy A5 modeli için belleği artırabilme seçeneği bulunmaktadır. Oldukça hızlı işlemcisi ile teknolojiden uzak kalmak istemeyen ve anı yakalamak isteyenler için ideal özellikleri bulunan bir cihazdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here