Renault Escape İncelemesi

Yeni tasarlanmış olan ve piyasaya sürülen Renault Escape ile bildiğiniz her şeye değişikliğe uğruyor. Yeni Renault Escape sıra dışı tasarımı ile akıcı bir görüntü verse de sağlam tasarımı ile de oldukça şık bir tasarım harikası olarak karşımıza çıkıyor. Yeni Renault Escape ilhamını özel jetlerden alarak tasarlandır. Bu yüzden inanılmaz bir seyahat keyfine hazır olmalısınız. Her kesimin zevkine göre hitap eden bu araç özellikleri arasında neredeyse her şey sizlerin özel zevkine göre dizayn edilmiş gibi. Katlanır koltuklarının yanı sıra, iç ambiyans aydınlığı da oldukça mükemmel bir atmosfer yaratmış diyebiliriz. Sahip olacağınız Renault Escape ile bambaşka bir araç keyfi yaşayacaksınız.

Yenilikleri Keşfetme Zamanı

Son model Renault Escape ile yoğun ve özelleştirilmiş sürüş keyfini tadacaksınız. Araç içindeki tüm fonksiyonları bir arada bulunduran ve rahatça erişebileceğiniz kokpite ile kontrol kumandası elinizin altında olacaktır.

R-LINK 2.0 Navigasyon ve Multitmedya sistemi internet bağlantısı ile entegre edilmiştir.

MULTI-SENSE sistemi ile ister sürüş deneyimizi isterseniz de araç içi ambiyanslarınızı dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilmeniz mümkündür.

Yeni Renault Escape sizler için tasarım ve teknolojiyi bir araya getirerek vazgeçilmez bir konfor ve kalite sağlamıştır.

Eller Serbest Park Sistemi

Aracınızın boyutu çok mu büyük? Park yapmakta sıkıntı mı çekiyorsunuz? Hiç önemli değil. Yeni Renault Escape Eller Serbest Park Sistemi ile kolaylıkla dilediğiniz yere aracınızı park edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here