Radyo Hosting Nereden Alınır İşte Kaliteli Firmalar

Radyo sitesi açmak düşüncesindeyseniz; hosting alacağınız firmaya dikkat etmelisiniz. Anlık canlı dinleyici sayısının çok olması, bağlantı kopukluğu ve yayın kesintisi gibi sorunlar görülmemesi önemli detaylardır. Çalışacağınız firmanın müşteri odaklı olmasına ve ihtiyaç duyduğunuzda ulaşılabilir destek kanallarıyla yanınızda olmasına dikkat etmelisiniz.

Kaydet.Net Radyo Paketleri

Kaydet.net piyasadan yüksek fiyatlara sınırsız paketler sunan güvenilir firmalardan bir tanesi. Fiyatın yüksek olması firmanın verdiği kaliteli hizmet ile doğrudan alakalıdır. Anlık dinleyici konusunda sınır koymayan, tüm mobil uygulamalarla uyumlu, Türkiye lokasyonlu sınırsız radyo paketi ile tercih listelerinde ilk sıralarda yer alan firma 20 GB Mp3 yükleme alanını da aynı pakette sunmaktadır.

Radyo Hosting Paketleri

Sınırsız trafik imkânı ile sunduğu pakette 999 anlık dinleyici kapasitesi de bulunan radyohostingpaketleri.com, 3 GB yükleme alanı vermektedir. Türkçe kontrol paneli ile kullanım kolaylığı sunan firma, paketi yıllık olarak aldığınızda radyo sitesi de hediye ediyor.

Şeker Shell Radyo Paketleri

5 adet ekonomik radyo hosting paketi sunan firma, en kapsamlı paketinde 4 GB disk alanı ve sınırsız trafik veriyor. Anlık dinleyici sayısı en kapsamlı paketinde 750 kişi ile sınırlı. Firmanın online destek imkânı veren Şeker Shell hosting hizmetinin kalitesini öğrenmek isteyenlere deneme fırsatı da veriyor. Özellikle kesintisiz yayın konusunda iddialı olan Şeker Shell’in yayın kalitesi her paketinde aynı seviyede.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here