Pokemon Go’da Nasıl Hızlı Level Atlanır

pokemon-go-level-atlamaSon dönemlerin en popüler oyunu olan Pokemon’da herkes iyi bir Pokemon ustası olabilmek için gayret gösteriyor. Mobil platformların son dönemlerdeki en önemli ve en çok oynana oyunu olarak rekorlar kıran Pokemon Go’da kullanıcılar en yüksek levele ulaşmak için gayret gösteriyor. Kullanıcılar arasında nasıl daha yüksek seviyeye gelirim diyerek pek çok yöntemde konuşuluyor. Pokemon Go’da aslında kolay ve hızlı level atlamak mümkün. Aynı zamanda Pokemon Go’da yüksek level olmanın da pek çok avantajı var. Bunları ve hızlı level atlamanız için neler yapacağınızı paylaşmak istiyoruz.

Pokemon Go’da Neden Hızlı Level Atlamalıyız?

  • Yeni öğelerin kilidini açma
  • GYM’lere saldırırken rekabetten kopmama
  • Combat Power’ı yüksek pokemonları yakalama imkanı
  • Üst düzey ve nadir pokemonları daha kolay bulabilme

Pokemon Go’da Nasıl Level Atlanır?

  • Pokemon yakalayarak
  • Pokemon Evolve ederek
  • GYM’lere saldırıp ele geçirerek
  • PokeStop’ları ziyaret ederek

Pokemon Go’da Hızlı Level Atlama Rehberi

Hızlı bir şekilde level atlamak için pek çok yöntem var. Bunlardan en önemlisi ve kilit noktası ise Lucky Egg. Neden ve nasıl kullanılır hemen bakalım.

Lucky Egg kullanımı sizlere 30 dakika boyunca yapacağınız tüm işlemlerde iki kat fazla XP vermektedir. Henüz Pokedex’de yer almayan bir pokemon yakaladığınızda normalde 500 XP alıyor iken Lucky Egg kullanımında bu değer 1000 XP olacaktır. Yani 30 dakikada iki kat XP kasıyorsunuz.

Lucky Egg’yi daha verimli kullanmak için ise Lure Module ve Incense’den yardım almanız gerekiyor. Peki nasıl olacak? Özellikle iki tane aynı PokeStop olan bölgeye giderek bu bölgede Lure Module’yi aktif ediyoruz ve ardından da Incense’i aktif ediyoruz. Lure Module sizlere o bölgede arka arkaya pokemon çıkartacaktır. Incense ile birlikte çıkacak pokemon sayısı ise normalden üç katı olacaktır. Herhangi bir pokemon yakaladığınızda 100 XP alıyor iken Lucky Egg sayesinde 200 XP alacaksınız. Lure Module ve Incense kullanıldığında dakikada karşınıza çıkacak olan pokemon sayısı ise 4’dür. Bir hesaplama yapıldığında en az 120 pokemonu yarım saat içerisinde yakalayabileceksiniz. Bu pokemonlardan elde edeceğiniz XP değeri ise 24.000.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here