Pokemon Go Oyunu için Yeni Güncelleme

Pokemon’un unutulmaz çizgi filmini bilmeyen yoktur. Bu kadar ilgi gören bir çizgi filmin oyununun yapılması hiç de şaşılacak bir şey değil tabi ki. Pokomonun oyunu yani Pokemon Go ilk çıktığında çok büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Oynayan herkesi sokaklara dökmüştü. Uzun süre herkesin elinden düşmeyen oyun için yeni bir güncelleme geldi. Oyunu oynayanların uzun zamandır beklediği birkaç özellik bu güncelleme ile değiştirildi. Bunlardan birisi spor salonları. Pokemon spor salonlarının çalışma şekli tamamen değişti. Gyarados ve fazla güçlü arkadaşları tarafından kilit altında duran spor salonunda bulunan pokemonların zamanla güçlerinde azalma olacak ve bu sayede motivasyonları da düşecek. Sonunda bu pokemonları alt etmek kolay olacak.

Pokemon Go oyunundaki bir başka güncelleme de Raid savaşları. Bu güncellemenin amacı oyunculara bir takımın parçası olduklarını hissettirmek ve takım olarak çalışma olgusunu aşılamak. Bu güncelleme ile bölgenizde beliren zorlu bir pokemonla savaşa girmeden önce bir Raid lobisi yapıp bu pokemona karşı arkadaşlarınızla grup halinde savaşabileceksiniz.

Bunların yanında küçük güncellemeler de var. Örneğin, spor salonunuzu ne kadar kilit altında tuttuğunuzu gösteren bir takım rozetler de bu güncelleme ile karşımıza gelecek.

Son güncellemede ise pokemonunuzu güçlendirme hedefli bir yenilik geliyor. Pokemonu teknik malzemeler kullanarak daha hızlı ve güçlü olması için tekrar eğitebileceksiniz. Fakat bunun riski de mevcut. Saldırılarınız sıfırlanabilir. Bu riski göze alıp geliştirmek de sizin elinizde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here