Netflix Avantajları Nelerdir? Nasıl Yararlanılabilir?

netflixVideo ve DVD sektöründe çığır açan Netflix, en geniş içerik sağlayıcılardan biridir. Kısa ve öz olarak online dizi/film izleme kanalı olarak nitelendirilmekle birlikte yapım şirketi denilmesi daha uygundur.

Netflix Nasıl Kullanılır?

Netflixten yararlanmanızın ilk kuralı, cihazınızın akıllı olması ile mümkün. Bunun dışında resmi internet adresinden, direk hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Herhangi iki seçenekten birini kullanarak ana menüye geldiğinizde oturum açmanız isteniyor. Karşınıza üç ayrı plan çıkarıyor. Herhangi birini seçtiğinizde ilk ay bedava veriliyor. Bu süreç, değerlendirmeniz ve faydalanmanız açısından oldukça avantajlı. Planı seçtikten sonra ödeme takvimi oluşturmanızı istiyor. Bu ikisini daha sonra değiştirmeniz mümkün. Hemen arkasından dizi ve filim önerilerinin olduğu bir liste veriyor ve üç tanesini seçmenizi istiyor. Sizin hangi film tarzına yakın olduğunuza dair ilk fikre burada sahip olunuyor. Diğer birçok içerik sağlayıcıya nazaran Netflix, sizin zevkinizi tahmin etme konusunda oldukça başarılı.

Netflix Avantajları

Netflix, yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de uygun bir sistem. Kilit donanımı ile güvenli önerilerle çocuklarınız için içerik listesi hazırlayabiliyor. Netflix’in en büyük avantajı ultra hd görüntü kalitesi sunması. Bu kümede yarıştığı diğer firmaları geride bırakmasını sağlayacak bir diğer içeriği ise her zaman hazır durumda olması. Gecikme, takılma ya da içerik sıkıntısı yaşama gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Netflix kullanırken internet üzerinden film izleme esansında taşıdığınız virüs korkusunu taşımazsınız. Ayrıca oldukça cazip fiyatlarla abonelikleri mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here