LG G6 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mobile World Congress etkinliği, teknolojinin yeni ürünlerinin tanıtıldığı geleneksel bir etkinlik halini aldı. Hemen her firmanın bu etkinliği kullanarak yeni ürünlerini tanıttığı biliniyor. LG G6 da bu geleneğin dışına çıkmayacak gibi görünüyor.

LG G6 Ne Zaman Çıkacak?

Güney Kore basınında yer alan bilgilerden sonra tüm dünyada hızla yayılan haberlere göre LG G6, düzenlenecek olan 2017 MWC etkinliği içerisinde çıkacak. Çıkış ve detaylı tanıtım tarihi hakkında net bilgi verilmese de etkinliğin sınırları içerisinde yer alacağı net olarak biliniyor.

MWC etkinliği, 27 Şubat ile 2 Mart tarihleri arasında yapılacak. Telefonun tanıtımının bu tarihler arası yapılacağı biliniyor. Bunun hemen arkasından da satışı söz konusu.

LG G6 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

27 Şubat- 2 Mart 2017 tarihleri arasında tanıtılacak olan LG G6, 10 Mart tarihi itibariyle Güney Kore’de satışa çıkacak.

Serinin bir önceki ürünü olan LG G5’ten farklı özelliklere sahip olacak olan LG G6’da dikkat çeken ilk özellik modüler yapısının bulunmaması. Bunun yanı sıra Quad HD+ çözünürlüğe sahip olacak olan telefon, 5.7 inç boyutta. Corning Gorilla Glass 5 teknolojisi kullanılarak tasarlanmış olan ürün, darbelere karşı ekstra dayanıklı. Snapdragon 830 işlemcisi ve adreno 530 GPU özellikleri de bilinen detaylar arasında.

Klasik modüler tarzının dışına çıkan LG, meraklıları şaşırtabilir. MWC etkinliğini merakla bekleyen herkes, etkinlik içinde G6 ile tanışmayı dört gözle bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here