İphone Pil Ömrünü Arttıran Özel Kılıf İle Tanışın

İphone akıllı cep telefonlarında pil ömrünü arttıran özel bir kılıf geliştirildi. Bu sayede birçok İphone akıllı cep telefonu kullanıcıları tarafından dile getirilen pil ömrü yükseltilmesini sağlayan son sistem kılıf modeli ilk tanıtımından itibaren İphone akıllı cep telefonu kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde ilgi gördü.

Grafen molekülü sayesinde İphone akıllı cep telefonu serisinde pil ömrünün artması sağlanması ile birlikte kılıf üretici firma tarafından yapılan açıklamaya göre, İphone akıllı cep telefonu pil ömrünün artmasını sağlayan özel kılıf sayesinde cihazın pil ömründe yaklaşık olarak % 20 gibi önemli düzeyde bir artış olacağı belirtildi.

Isıyı bakırdan dahi yaklaşık olarak 10 kat daha hızlı bir şekilde iletebilen Grafen molekülü sayesinde, İphone akıllı cep telefonu serisinde de pil ömrünün ciddi anlamda arttırabildiğini dile getiren yetkililer, bu sayede İphone akıllı cep telefonu kullanıcılarının cihazlarından daha fazla süreli olarak faydalanabileceğinin de altını çizmiştir.

Nano Sace Pil Ömrü Arttıcı Kılıf Nereden Satın Alınabilmektedir?

Tanıtımının yapılması ile birlikte dikkatleri üzerine çeken Nano Sace İphone akıllı cep telefonu pil ömrü yükseltici özel kılıfına sahip olmak isteyenler, yetkileri tarafından da belirtildiği üzere yakın bir süreç içerisinde aktif olacak olan ”Indiegogo” internet sitesi üzerinden yalnızca 50 dolar ücret karşılığında orjinal Nano Sace İphone akıllı cep telefonu pil ömrü arttırıcı kılıfa sahip olunabilecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here