İphone 8 & 8plus

Apple’nin İphone 8 ve 8plus olarak tanıttığ iki yeni model cihazın altın ve uzay grisi renkleri ile yine harika bir ürün ortaya koymuşlar.

Cihazların kutusunda garanti belgesi, kullanım kılavuzu, cihazın kendisi şarj aletleri, kulaklık ve kulaklık girişini lightnight e çeviren kablo bulunmakta iphone 8in en yeni özelliklerinden birtanesi arka kısmın cam olması gayet güzel bir tasarım olmui iphone 8 ve 8plusta bir diğer özellik ise ekranın bulunduğunuz oratama göre renkgini ayarlıyor olması ekran çözünürlüğü ise iphone8 in 1334-750 8plus’un ise 1920-1080 çözünürlüğe sahip işlemcileri 6 çekirdekli 64bit 10nanometre a11 biyonik işlemciye sahip bu çekirdeklerden 2 tanesi yüksek performans 4 taneside yüksek tasarruf sağlıyor. iphone 8 ve 8plus bu özellikler ile bir çok testte rakiplerini toza boğuyor. Arttırılmış gerçeklik özelliği ile dikkat çeken iphone 8 ve 8plusta güçlenmiş höparlörler ve mikrafon mevcut bu cihazlar 4k videoyu kendine hç dert etmeden çeker. ısınma ve donma sorunu olmayan 8 ve 8plus bu konuda içimizi ısıttı, Retina HD ekrana sahip cihazlar True Tone ekran ile bizlere gayet iyi bir ekran sunmuşlar.

Üzerinde M11 yardımcı hareket işlemci bulunduran cihazlar 12 MP geniş açılı ve 12 MP telefoto ile çift kamera sunan 8plus ve tek kamera bulunduran iphone8 ƒ/1.8 diyaframa sahipler güç ve pil açısından doyurucu olan cihazlarda  -20° ila 45°C ye kadar dayanabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here