Ios 11 Ne Zaman Çıkacak

Apple Iphone kullanıcılarının merakla beklediği ve büyük ilgi gösterdikleri bir güncelleme olan İos 11 yepyeni özellikleri beraberinde getiriyor. Meraklı gözlerin üzerine çevrildiği İos 11 kullanıcı dostu özellikleri de beraberinde getireceğinden dolayı kullanıcıların işine yarayacak olan onlarca özelliği içerisinde barındırıyor. Eylül ayı itibariyle İphone ve İpadlerde kullanıma sunulacak olan İos 11 sunduğu özellikler ile Apple piyasada oldukça büyük ses getirmeyi hedefliyor.

Sirinin gelişmiş bir şekilde ve daha çok komut algılayabilir olarak karşımıza çıkacağı söylenmekte. Bu geniş algılama ile birlikte gelen İngilizce, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca arasında çeviri yapabilme özelliğinin geleceğine dair bilgiler yar alıyor. Ayrıca Siri ile AppleWatch kontrol edilebileceği de söyleniyor.

Kontrol mekanizmasının tamamen değiştirildiği güncelleme ile artık İmassage üzerinden Apple Pay ile para transferi yapılabilecek. Bunun haricinde haritaların Avm’lerde bile kullanım imkanı sunan İos 11 güncellemesinde AppStore’un tasarımı da tamamen değiştirildi.

Ayrıca dosyalar adında bir klasörün de yerleşmiş bir şekilde geldiği görünen İos 11 güncellemesini tüm Apple kullanıcıları sabırsızlıkla bekliyor. Daha çıkmadan bu güzel özelliklerin gelmesi ile kullanıcıların büyük ilgisine konu olan İos 11 güncellemesi cihazlara dağıtılmaya başlandığında ayrıntılı incelemelerinde nasıl sonuçlar alacak merakla bekliyoruz. Bu güncellemenin özellikle İphone’larda kullanımı daha da rahatlaştıracağından dolayı kullanıcıların telefonlarındaki yaptığı tüm işlemlerde kolaylık sağlayacaktır. Bu da haliyle kullanıcıların memnuniyetini arttıracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here