İnternetten Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Siteler

Özel günlerimizde hediye olarak sıkça çiçek almaya özen gösteririz. Gelişen teknoloji ile birlikte de artık çiçek alma işlemi internet üzerinden yapılmaktadır. Uzakta olan sevdiklerinize bir tık ile hediye gönderme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca sitelerin verdiğim imkânlar dâhilinde çiçeğin özelliği, teslimat saatini gibi detayları ayarlayabiliyorsunuz.

Çiçek Satışı Yapan Siteler

Çiçek Sepeti: 2000 yılında kurulan ve yaklaşık olarak 17 yıldır hizmet veren Çiçek Sepeti, kullanıcılar tarafından en çok bilinen e-ticaret siteleri arasında yer almaktadır. Sitede çok sayıda hediyelik ürün bulunmaktadır. Canlı çiçeklerin yanı sıra hediyelik çikolata, yazılı çikolata gibi ürünleri de bulmak mümkün. Ayrıca teslimat öncesi ve sonrası SMS bilgilendirme özelliği de bulunuyor.

444Çiçek: Yine 2000 yılında piyasaya sürülen e-ticaret sitesi 444Çiçek, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca sitede sipariş verirken teslim edilecek saati de seçmeniz mümkündür. Ayrıca site 09:00-18:00 ve 18:00-23:30 saatleri arasında da çiçek teslimatı yapabilmektedir. Bu işlemler de siteyi bir adım öne çıkarmaktadır.

Cicek.com: 1996 yılından günümüze kadar gelen ve çiçek siparişi konusunda en iyi sitelerden birisi olan Cicek.com, ilk online çiçek satışı yapan mağaza konumunda bulunmaktadır. Çiçeğin yanı sıra alternatif hediyeler de eklemeniz mümkün.

Çiçek Market: Yine internet dünyasının en eski siteleri arasında yer alan Çiçek Market, 1999 yılında kurulmuştur. Ayrıca bu sitede kendi çiçek tasarımını da oluşturmanız mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here