Instagram En Popüler Hesaplar Listesi

Instagram En Popüler Hesaplar Listesi
İnstagram son zamanların en popüler sosyal medya araçlarından bir tanesidir. Milyonlarca kullanıcısı olan İnstagram’da çok fazla fenomen bulunmaktadır. Son zamanlarda makyaj, bebek bakımı, moda, yemek, spor gibi konularda çok fazla hesap açılmıştır ve bu hesaplar çok fazla takipçiye sahiptir.

Melina’s Mom

Bir tüp bebek hikâyesi olarak başlayan İnstagram hesabı daha sonra doğan Melina’nın videoları ve fotoğrafları ile paylaşımları devam etmiştir. Bebek bakımı ile ilgili her şeyi barındıran bu hesapta Melina’nın tatlı hallerini gösteren paylaşımlar da bulunmaktadır.

İrem Akdemir

İrem akdemir fotoğraflarının güzelliği ve yaptığı konseptler ile dikkat çekmektedir. Sevgilisi Barbaros ile çekildiği fotoğrafların çok beğenildiği bilinmektedir. Çektiği fotoğrafların hem çok kaliteli olması hem de kullandığı objelerin son moda olması İrem Akdemir’i instagram fenomeni yapmıştır.

Duygu Özaslan

Duygu Özaslan Youtube üzerinde de kanalı olan bir makyaj blogerıdır. Çok farklı makyajlar yapan Özaslan hanımlara pratik bilgiler vermektedir. Bunun dışında alışverişlerinden, beğendiği ürünlerden bahseden Duygu hesabında birçok güzel fotoğrafa yer vermektedir.

YemekNeredeYenir.Com

Bu hesap bir yemek hesabıdır. Ünlü mekânların ünlü yemeklerini fiyatları ve adresleri ile birlikte sayfasında paylaşmaktadır. Mekânlarla ilgili yorumların bulunduğu bu sitede herkes kendine göre bir yemek bulabilmektedir.

Demet Akalın

Ünlü bir şarkıcı olan Demet Akalın her sözüyle her kıyafeti ile gündeme oturmaktadır. Özel hayatının çok merak edilmesi onu İnstagram fenomeni yapmaktadır.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here