HP Sprocket Türkiye’de Satışa Çıktı 

HP’nin Yeni Ürünü HP Sprocket Türkiye’de Satışa Çıktı

HP, beklenen HP Sprocket pratik fotoğraf yazıcısını Türkiye’de satışa sundu. HP Sprocket sayesinde kullanıcılar, akıllı telefon ve tabletlerine bluetooth bağlantısı ile bağlanarak her yerde fotoğraflarını basma imkanına erişebilecek.

Her yere taşınabilen HP Sprocket sayesinde istenen bütün fotoğraflar 5 x 7,6 cm boyutlarında zaman kaybetmeden basılabilir. Fotoğraflar, filtreler, çerçeveler, metinler, emojiler ve daha pek çok seçenekle kişiselleştirilebilir. Baskısı alınan fotoğrafların ise arkasında yapışkanlı bir yüz bulunur ve bu sayede istenen yerde dekoratif olarak kullanma imkanı doğar.

HP Sprocket’in Özellikleri

  • IOS ve Android uygulama marketlerinde ücretsiz olan HP SprocketApp, kullanıcıların fotoğraflarını renkli çerçeveler, yazılar, çıkartmalar, filtreler ve daha fazlası ile kolay bir şekilde özelleştirilmelerini sağlar.
  • HP Sprocket ile 5 x 7,6 cm boyutlarında baskısı alınan fotoğraflar yırtılmaya, lekelenmeye karşı dayanıklıdır ve su geçirmez. Arkasındaki yapışkan yüzey yapıştığı yerde iz bırakmaz.
  • Kullanıcılar akıllı telefonlar ve tabletleri yardımı ile bluetooth bağlantısı sayesinde fotoğraf baskılarına her yerde ulaşabilir.
  • Renk seçenekleri ise siyah ve beyaz olmak üzere iki çeşit.

Fiyatlar ve Satış Noktaları

Ürün ilk başta 10 paket HP ZINK fotoğraf kağıdı ile beraber gelir ve KDV dahil satış fiyatı 499 TL’dir. HP ZINK fotoğraf kağıdı paketlerinin her birinde 20 adet kağıt bulunur. Her bir paketin KDV dahil satış fiyatı ise 49 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacaktır.

Ürünler D&R mağazalarında ve yakın bir tarihte Turkcell mağazalarında bulunabilecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here