GoPro Karma Drone Hakkında Detaylı Bilgiler

GoPro’nun son yıllarda ilan ettiği en iyi ürünleri arasında yer alan Karma Drone, Drone pazarına hızlı bir giriş yaparak pek çok teknoloji meraklısının ilgisini çekmeyi başardı.

Uzun Uçuş Süresi ile Keyifli Bir Deneyim İmkanı

GoPro’nun bu yeni oyuncağı bataryasının tam şarj olduğu durumlarda ortalama 20 dakikalık keyifli bir uçuş deneyimini kullanıcılarına sağlıyor. 4500 metreye kadar irtifası olan ve saniye başına 35 kilometrelik rüzgar direnci bulunan cihaz 3 Aks’lı ve çıkarılabilir gimbal ile dikkat çekiyor. Manuel olarak el ile gimbal kullanımı için hand grip de bulunduran Karma Drone’nin en güzel özelliklerinden birisi ise 720P çözünürlüğünde LCD ekrana sahip olan katlanabilir kumandası. Passenger APP özelliği ve kumandasında yer alan uçuş simülasyonu ile büyük ilgi gören cihaz katlı hale getirildiği zaman 36 cm x 24 cm x 106 gr ebatlarına ulaşıyor.

Katlanabilirlik ve Boyut Özellikleri ile Bir Numara

Cihazın en büyük artısı olan kolay katlanabilirliği onu rakiplerinden bir adım öne taşımayı başarıyor. Kendine ait bir kamerası bulunmayan Karma Drone bu açığını 1 kilogramlık hafifliği ile kapatıyor. Ufak boyutları sayesinde cihazı sırt çantasında ve hatta arabaların torpido gözlerinde dahi saklamak mümkün olabiliyor. Küçük boyutlarına rağmen piyasadaki rakipleri DJI ve Yuneec Typhoon ile kafa kafaya gideceğine kesin gözüyle bakılan Karma Drone kusursuz tasarımı ile büyük beğeni topluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here