Game Of Thrones’un Mobil Oyunu Geliyor.  

Hepimizin severek takip ettiği, vazgeçemediği bir dizisi vardır. Akşam evine gidip ayaklarını uzatıp  dizi açıp seyretmeyi hayal eder. Game Of Thrones dizisi dünyada bu hayal rekorunu kırmış olan dizidir. Dünyanın her yerinden milyonlarca hatta milyarlarca izleyici kitlesi olan bu dizinin mobil oyun versiyonunun piyasaya sürülmesi ön görülüyor.

HBO ve Warner Bros   sponsorluğunda meydana gelecek bu oyunun Turbine tarafından geliştirilip, ‘Game Of Thrones: Conquest’ adıyla 2017 yılı sonunda piyasaya sürülmesi beklenmektedir.

Dizi, 7. sezondan sonra 1,5 yıl ara verdiğini açıklamıştı. Geliştirici firmalar bu boşluğun bu mobil oyun ile hayranlar tarafından doldurulabileceğini ve eğlenceli zaman geçirebileceklerini açıkladı.

Öne sürülen açıklamaya göre, oyuncular 7 krallıkta hüküm sürebilmek için, Demir Taht uğruna savaşmak zorundalar. Kullanıcılar oyunu Android ve IOS işletim sistemi üzerinden oynayabilecekler. Oyunda, Jon Snow, Deanerys Targanyen, Tyrion Lannister gibi ünlü isimlerinde birer karakteri olacak.

Oyunun resmi çıkış tarihi belli olmamakla birlikte oyunun internet sitesinden oyuna ön kayıt yaptırarak oyun içi bazı indirimler kazanabilirsiniz.

Bu haber Game Of Thrones hayranlarını çok sevindireceği bir gerçek. Çünkü oyunda olsa stratejiyi sizi kurup yöneteceksiniz. Yani senaryo sizin elinizde. Umarız ki oyunun çıkış tarihi çok gecikmez. Bu oyun hayranları ile buluştuktan sonra oyun camiasında da yeni bir rekora imza atacak gibi görünüyor.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here