Final Fantasy XV A New Empire Oyun İncelemesi ve Özellikleri

100 Binden fazla kişi tarafından oynanan ve Strateji oyunları arasında yer alan Final Fantasy XV: A New Empire oyunu hakkında kullanıcıların merak ettiği detayları buradan açıklamak istiyoruz.

Strateji oyunu olarak karşımıza çıkan oyun içerisine kurduğun krallığı düşmanlardan korumak için amansız bir mücadele örneği sergilemen gerekmektedir. Online olarak oynanma şansı verilen bu oyunun özellikle güçlü beyliklerden krallıklara gelmesinde pay sahibi olmak için akıl ve zekanı üst düzey bir şekilde kullanman gerekmektedir.

Krallıklar arasında en dikkat çeken krallığın senin olmasını istiyorsan yapman gereken, oyun içerisinde yer alan bütün düşmanlarını yenmek ve onları kendi hakimiyetine bağlamak seni güçlü bir krallık sahibi yapacaktır. Dış güçlerin sana karşı olan saldırılarını bertaraf etmek içinse oyunda yer alan askeri güçlerini en üst düzey şekilde donatman gerekmektedir. Oyun içerisinde yer alan kristali hakimiyetin altına alarak bölgede en güçlü olduğunu düşmanlarına hissettirmen gerekmektedir.

Final Fantasy XV: A New Empire Oyun içeriği

Oyunda yer alan hakimiyet bölgende kendi hakimiyetini kurmak için yapman gereken arkadaşlarını ile kendi bölgeni korumak ve düşmanları saf dışı bırakman gerekmektedir. Özellikle yaptığın inşaatlardan sonra oyun içerisinde yer alan savaş alanlarını üst düzey silahlar ile donattıktan sonra gelen saldırılara karşılık vermen gerekmektedir.

Final Fantasy XV: A New Empire Sistem Gereksinimleri

15 Haziran 2017 tarihinde son güncellemesi yapılan oyunun 10 Milyondan fazla indirdiğini belirtmek istiyoruz. Android işletim sistemi için gerekli olan sistem 4.0.3 olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun içerisine satın alınacak olan öğelerin 3.49 TL ile 699.99 TL arasında değişkenlik gösterdiğini belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here