Facebook’tan Programsız Video İndirme Nasıl Yapılır

Facebook’tan Programsız Video İndirme Nasıl Yapılır
Dünyanın en fazla kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook’tan eklentisiz bir şekilde video indirmek mümkündür. Her gün bu platforma kullanıcılar tarafından pek çok video yüklemesi yapılmaktadır. Peki, Facebook’tan programsız video indirme nasıl yapılır? Bunu yapmak sanıldığının aksine aslında son derece basit bir işlemdir ve dakikalar içinde kolaylıkla yapılabilmektedir.

İndirmek istenen video açılır ve paylaşılmış olduğu tarihe tıklama yapılır. Video sayfası açıldığında video bağlantısını düzeltmek amacı ile www kısmı silinerek yerine m yazılır. Karşımıza çıkan adresin mutlaka “https://m.facebook.com” şekillinde olması gerekir. Bundan sonra ise önümüze Facebook mobil sayfası gelecektir burada “video oynat” deyip aynı videoyu durduruyoruz. Sağ tıklayıp “ video olarak kaydet” dedikten sonra Facebook’tan programsız video indirme nasıl yapılır? Kaydetme işleminin tamamlanması için videoyu bilgisayarımızda hangi dosyaya kaydedeceğimizin seçimini yapıyoruz ve indirmeye başlıyoruz.

Facebook’tan programsız video indirme işlemini bu şekilde gerçekleştirmiş oluyoruz. Bunun için ektra bir program veya eklentiye hiç ihtiyaç duymadan sevilen beğenilen videoları rahatlıkla bilgisayarımızda kayıt altına almış oluyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here