Ev İçin En İdeal Modemler Listesi

kaliteli-modemlerPek çok evde kullanılan internet bağlantısı sonunda internet sağlayıcılarının sözleşme karşılığında verdiği modemler pek çok evde kullanılmaktadır.  Ancak kablosuz özelliği olan bir cihaz tercih etmediyseniz sadece tek bir bilgisayardan internete bağlanmak zorunda kalırsınız.

Akıllı cihazların yaygınlaşması ile kablosuz internet bir ihtiyaçtan çok bir zorunluluk haline gelmiştir. Ancak eski tip bir modem kullanıyorsanız cihazınızın internet özelliklerinden tam anlamıyla faydalanamıyorsunuz demektir. Yeni nesil cihazlar gibi yeni nesil modemler de pek çok özellikle donatılmış vaziyette. Anne babalar için özel ebeveyn denetimi sağlayan ürünlerle birlikte taşınabilir HDD için özel bağlantı içeren modeller de mevcut.

Yeni Modemler İle Hızınızı Arttırın

  • Yeni modemlerin pek çoğu birden fazla anten içerdiği için daha hızlı ve daha geniş alanları kapsama hizmeti sunmaktadır.
  • Buffalo marka modemler ev için ideal hızı ve anti virüs korumasıyla cihazlarınızı ve çocuklarınızı kötü yazılımlardan korumanıza yardımcı olacaktır.
  • Belkin Dual Band özellikli bir cihaz da Windows sistemleriyle oldukça uyumlu ve evde kullanım için uygun fiyatıyla ideal bir seçim olabilir.
  • Air Ties Air cihazlar ise yerli yapım olmasının yanında uygun fiyat alternatifiyle en çok kullanılan cihazlar arasında yer almaktadır.
  • Türkiye’de üretilen ve kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünse bulundurarak Mesh teknolojisi ile kapsama alanını genişletmektedir. Ülkenin yapısını bildiği için ülke şartlarına en uyumlu modem olan cihaz fiyat açısından da uygun teklifler sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here