En İyi Torrent Siteleri Hangileridir?

torrent-siteleriTorrent’in ve Torrent üzerinden indirme işlemlerinin günümüzde oldukça yaygınlaşması ile birlikte bilgisayar kullanıcıları da en ideal ve güvenilir Torrent sitelerini araştırmaya başlamıştır. Şuan piyasada aynı amaca hizmet eden ama birbirinden çok farklı ara yüz ve tasarımlara sahip çeşitli Torrent siteleri bulunmaktadır. Bu siteler içerisinde sahte olanlarından uzak durmak ve zararlı yazılımlardan korunabilmek adına Torrent sitesi seçimine oldukça özen gösterilmesi gerekir. 2016 yılının en iyi Torrent siteleri birkaç başlık altına toplanabilir.

Kullanıcıların İlk Tercihi Zamunda.NET

Kickasstorrents’in yakın geçmişte sona ermesinin akabinde ülkemizdeki pek çok Torrent kullanıcısının yöneldiği ilk site Zamunda.NET olmuştur. Romanyalı yazılımcılar tarafından geliştirilen site dünyada çok popüler olmasa da Türkiye’de kendisine pek çok kullanıcı bulmuştur.

Başı Beladan Kurtulmayan The Pirate Bay

Torrent siteleri arasında yaklaşık 2003 yılından beri en bilinenlerinden birisi olan The Pirate Bay, özellikle son yıllarda yasal problemler nedeni ile defalarca kapatılmış ve sonrasında yeniden aktif hale getirilmiştir. İçinde bulunduğumuz 2016 yılında site zor da olsa yeniden açılarak yoluna devam etmektedir.

Üçüncü Sırada Extra Torrent

Hem dünyada hem de ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesi edinmeyi başaran Extra Torrent, EETV ile ETRG yayın gruplarının gücünü de arkasına alarak tam gaz ilerlemeyi sürdürmektedir.

BitTorrent İçin Arama Motoru TorrentZ

Diğer Torrent sitelerinin aksine BİtTorrent programı için bir tür arama sitesi olan bu site de BitTorrent kullanıcıları için ideal sitelerdendir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here