Batman Arkham Knight Ps4 Oyun İncelemesi

batman-arkhamBatman Arkham Knight Ps4 oyunu, Rocksteady tarafından geliştirilip, Warner Bros. İnteractive Entertainment şirketi tarafından dağıtımı gerçekleştirilmiştir.  Batman Arkham Knight oyunu, Arkham serisinin yedinci bölümü olup 23 Haziran 2015 de piyasada yerini almıştır. Bu oyun, tek oyunculu olmakla birlikte aksiyon – macera türünde oynanan bir oyundur.

Araştırmalara göre, süper kahraman kategorisinde en çok sevilen süper kahraman Batman’dir. Bunun sebebi, diğer süper kahramanlar gibi süper güçlerinin bulunmaması, kendi insani gücü ve teknolojik ekipmanları ile savaşmaya çabalamasıdır.

Batman Arkham Knight oyunu, yayınlandıktan kısa dönem sonra pc den kaldırılmıştır.

Batman Arkham Knight Ps4 Oyununun Konusu

Batman Arkham serisi, başından beri Gotham şehrinde geçmekte olup Batman Arkham Knight oyununa gelene kadar çeşitli suçlularla savaşılmıştır. Durum bu seferde farklı değildir. Oyun, Gotham halkının şehirden gitmesi ve meydanı suçlulara bırakması sonucunda Batman’in bu duruma el koyarak suçlularla savaşması ile başlamaktadır.

Batman Arkham Knight Ps4 Oyununun Serinin Diğer Oyunları İle Karşılaştırılması

Batman Arkham Knight oyununda gelişen en önemli özellik batmobile olmuştur. Oyunda batmobile’i bir kenara bırakırsak daha önceki oyunlardan çok farkı olmadığı hissine giriliyor. Batman Arkham Knight da bir başka gelişen özellik de, haritaların daha geniş olmasıdır. Ayrıca, oyunun grafikleri önceki oyunlardaki grafiklerden daha fazla poligon içermektedir. Düşman çeşitliliğinde de yeni eklemeler yapılmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here