2017 Yeni Ford Fiesta Teknik Özellikleri

Akıllı telefonlar gibi her ihtiyacınıza hızlıca yanıt verebilen yeni Fiesta ile yolculuklar daha keyifli. Son teknoloji donanımları, dikkat çekici teknik özellikleriyle Fiesta, günü en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacak. Yakıt almak için sık sık durmaya son veren ödüllü 1.0 EcoBoost motor ile oldukça farklı bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Her Zaman Bir Adım Önde Sürüş Keyfi

EPAS sistemi ile düşük hızda ilerlerken manevrayı kolaylaştırmak için hafif bir direksiyon ve yüksek hızla giderken daha sağlam kontrol sağlamak için güçlü bir direksiyon aynı anda yeni Fiesta’da bulabileceğiniz özelliklerden bir tanesi. Ayrıca EPAS sistemi sadece gerektiğinde devreye girerek yakıt tasarrufuna da katkı sağlıyor. Uzun yollarda oldukça önemli olan hız kontrolünü sizin için yapan bir araç ile hızınızı artırmak ve azaltmak son derece kolay. Sizin yerinize fren yapan Fiesta ile düşük hızda, şehir trafiğinde dur kalk yaparken de kendinizi güvende kabul edebilirsiniz.

Yeni Fiesta’nın Performansı

1.0, 3 silindirli EcoBoost motoru ile klasik bir 1.6 motordan farkı olmayan Fiesta ek olarak %24 yakın tasarrufu, %25 düşürülmüş CO2 emisyonu gibi avantajlara da sahip. Verimli 1.5 TDCi dizel motoru 75 ps güç üretebilirken yakıt tüketimini 3.7’lere kadar düşürüyor. Fiesta’nın 1.6 TI-VCT motorlu modeli 6 vitesli, çift kavramalı otomatik şanzıman ile birlikte geliyor. Ayrıca ekonomik 5 vitesli manüel şanzıman alternatifiniz de var.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here